Angielski to jest postanowienie noworoczne!

Angielski to jest postanowienie noworoczne, które chcesz w tym roku zrealizować? Dobrze trafiłeś – poszukujemy osób, które co roku mają na liście swoich postanowień noworocznych te same rzeczy. Poszukujemy tych, którzy już kilka razy obiecywali sobie, że się za siebie wezmą. Poszukujemy tych, którzy próbowali się uczyć języka obcego wiele razy i do tej pory nie trafili na profesjonalną szkołę, skuteczne metody i lektorów z pasją.

Jeśli pragniesz zrealizować swoje postanowienie noworoczne raz a dobrze, koniecznie zgłoś się do szkoły The Palms, umów się na spotkanie z metodykiem i rozpocznij realizację swojego celu.

Po przeczytaniu tego krótkiego tekstu poczujesz, że angielski to jest postanowienie noworoczne, które w końcu zrealizujesz. Oto sekret jak to zrobić.

The Palms przedstawia jak skutecznie zrealizować postanowienie noworoczne o nauce języka:

  1. Metodyk The Palms pomoże ci określić prawidłowo cel noworoczny o nauce języka
  2. Te kursy pomogą ci skutecznie zrealizować postanowienie noworoczne
  3. Doradcy klienta The Palms pomogą ci ustalić kiedy możesz rozpocząć naukę
  4. Nauka języków z przyjemnością to jedyny sposób na efektywną naukę
  5. Lektor The Palms będzie monitorował plan nauki razem z tobą
  6. Fiszkoteka The Palms ułatwi stały wzrost zasobów słownictwa
  7. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy

Metodyk The Palms pomoże ci określić prawidłowo cel noworoczny o nauce języka

sprawdź swój poziom językaJuż wiadomo, że angielski to jest postanowienie noworoczne, które chcesz zrealizować, ale niezbędne jest bardziej szczegółowe określenie celu nauki. Czy chcesz przełamać barierę w mówieniu? Czy chcesz zdać egzamin? Czy może chcesz komfortowo czuć się w wakacje za granicą?

Jeśli chcesz wytrwać w swoim postanowieniu, musisz przede wszystkim wybrać taki cel, który jest realny. Jeśli cel jest zbyt ambitny, satysfakcja ze spełnienia postanowienia noworocznego jest tak odległa, że stracisz zapał do konsekwentnej pracy, która ma ciebie doprowadzić do celu. Dotyczy to każdego postanowienia noworocznego i w przypadku nauki języków jest tak samo. Musisz dobrze dopasować swój cel do możliwości. Aby to prawidłowo zrobić, trzeba najpierw określić twoje mocne i słabe strony w zakresie posługiwania się językiem obcym i stosowanych do tej pory metod nauki. Powinieneś też poznać swój obecny poziom znajomości języka. We wszystkich tych sprawach przyjdzie ci z pomocą Metodyk szkoły językowej The Palms!

Umów się na spotkanie z Metodykiem The Palms!
Ursynów tel. 22 415 55 50, Wilanów tel. 22 258 5802

Skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj

Metodyk przygotuje raport z obecnej sytuacji i określi twój poziom znajomości języka w skali CEFR (czyli Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

Jak określa się poziomy znajomości języka wg skali CEFR przeczytasz tutaj.

Te kursy pomogą ci skutecznie zrealizować postanowienie noworoczne

Metodyk zarekomenduje, które z oferowanych kursów w The Palms będą dla Ciebie najlepsze, aby skutecznie zrealizować postanowienie noworoczne. Możesz uczyć się indywidualnie lub dołączyć do grupy, możesz uczyć się z podręcznikiem lub na podstawie autorskich programów dopasowanych do twoich celów, możesz uczyć się w siedzibie szkoły lub w zaciszu swojego domu. Mamy wiele do zaoferowania. Wyobraź sobie, że w końcu trafiłeś na profesjonalną szkołę, która wesprze cię w procesie nauki i nakreśli właściwy plan działania.

Więcej o kursach indywidualnych przeczytasz tutaj

Więcej o kursach grupowych przeczytasz tutaj

Doradcy klienta The Palms pomogą ci ustalić termin rozpoczęcia nauki

Najlepiej będzie jeśli w krótkim czasie od spotkania z Metodykiem rozpoczniesz swój kurs językowy. To ważne, jeżeli cel jest duży i plany z nim związane jeszcze większe, aby od razu przedsięwziąć kroki i wykonać tą „pierwszą część”. Po pierwszym kroku łatwiej o następne. Już nie pozostaje ci nic innego, jak działać konsekwentnie.

Jak zdecydujesz się na naukę indywidualną od razu zgłoś do sekretariatu swoje preferencje odnośnie dni i godzin, w których jesteś dostępny. Doradca klienta The Palms sprawdzi dostępność sal lekcyjnych w szkole i dobierze dla ciebie odpowiedniego lektora, którego doświadczenia zawodowe odpowiadają twoim celom w nauce.

Jak zdecydujesz się na dołączenie do grupy możesz od razu otrzymać grafik na cały rok szkolny. Pierwsze trzy lekcje możesz potraktować jako próbne. Jeśli nie będziesz zadowolony zwrócimy ci pieniądze. Zapytaj o szczegóły Doradcę klienta.

Nauka języków z przyjemnością to jedyny sposób na efektywną naukę

Jesteśmy przekonani, że wybierając ofertę szkoły The Palms realizacja twojego postanowienia pójdzie gładko. Nauka języków z przyjemnością – to nasza domena! Wszystkie nasze metody są temu podporządkowane. Na lekcjach doświadczysz różnorodności i szybko zorientujesz się jakie duże robisz postępy. Using mulitimedia, using realia, teatralizacja i gry językowe – to elementy naszej metodologii nauczania.

Jakie skuteczne metody nauczania stosuje szkoła The Palms przeczytasz tutaj.

Lektor The Palms będzie monitorował plan nauki razem z tobą

Lektorzy The Palms przygotowują autorski plan zajęć na każdą lekcję z uwzględnieniem wszystkich skutecznych metod i technik stosowanych w naszej szkole. Dzięki temu będziesz uczestniczyć w zajęciach, które są ciekawe, urozmaicone i niepowtarzalne. Lektor dostosowuje ten plan to indywidualnych potrzeb ucznia lub grupy, dba o realizację programu zgodnie z założonym celem oraz monitoruje twoje postępy. Każdy następny plan jest wynikiem twoich postępów z poprzedniej lekcji. Dodatkowo stosujemy metody testowania, których częstotliwość i sposób możesz ustalić wspólnie z lektorem. Jesteśmy elastyczni, ale chcemy też pomóc ci krok po kroku skutecznie realizować postanowienie noworoczne.

Fiszkoteka The Palms ułatwi stały wzrost zasobów słownictwa

Wyobraź sobie, że masz stały dostęp do nowych słówek na wyciągnięcie ręki. To możliwe – jest w twoim telefonie. Aplikacja mobilna – Fiszkoteka The Palms – jest bezpłatna dla wszystkich klientów naszej szkoły. Będziesz mieć dostęp do pełnego kursu dopasowanego do celu nauki i twojego poziomu.

Jak działa Fiszkoteka The Palms dowiesz się tutaj.

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy

skutecznie zrealizować postanowienie noworoczne_satysfakacja gwaratnowana

Jesteśmy pewni, że z nami możesz zrealizować postanowienia noworoczne. Jeśli jednak nie przypadnie ci do gustu formuła naszych zajęć grupowych, to możesz zrezygnować po 3 spotkaniach i otrzymać zwrot pieniędzy. Szczegóły tej promocji są dostępne w sekretariacie szkoły The Palms.

Warto spróbować!
Przejdź do zakładki „Kontakt” tutaj!