Pełne zanurzenie w angielskim

 • Dla dzieci w wieku 13-18 lat

  Zapraszamy dzieci w wieku 13-18 lat na pełny atrakcji pobyt w krainie języka angielskiego. Pobyt w anglojęzycznym kraju pełnym słońca –  w tym roku podbijamy Maltę!

 • Prestiżowa szkoła brytyjska

  Malta Lingua – partner naszego wyjazdu to jedna z najbardziej prestiżowych językowych szkół prywatnych na Malcie. Szkoła ma brytyjskie korzenie i zatrudnia wielu brytyjskich nauczycieli. Jako jedna z nielicznych szkół na Malcie posiada rozpoznawany międzynarodowo certyfikat jakości nauczania EAQUALS.

 • Moc atrakcji

  Wyjazd językowy to nie tylko nauka i lekcje języka angielskiego. To również zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych, który daje dzieciom radość i okazję do komunikowanie się w języku angielskim z rówieśnikami z całego świata. Dodatkowe wycieczki wokół wyspy zapewniają jeszcze więcej emocji!

 • Sprawdzone przez ekspertów

  Przed rozpoczęciem procesu organizacji wyjazdu, eksperci The Palms odwiedzili szkołę Malta Lingua. W składzie eksperckim: dyrekcja szkoły The Palms, uczennica The Palms oraz zewnętrzny konsultant strategiczny zgodnie wybrali szkołę spośród kilkunastu innych odwiedzonych na wyspie! To będzie niezapomniany obóz!

Nauczanie i lekcje

 • Wszystkie poziomy zaawansowania
 • Małe grupy podczas zajęć lekcyjnych
 • Dostęp do materiałów i sal komputerowych
 • Świadectwo ukończenia kursu

Zajęcia pozalekcyjne

 • Basen na dachu szkoły i w hotelu
 • Wspaniała lokalizacja blisko morza
 • Piłka nożna, siatkówka na plaży
 • Przejażdżka bananem, skutery wodne, narty wodne, żeglarstwo, windsurfing, kite boarding i nurkowanie na życzenie

Wycieczki

 • Rejsy statkiem na wyspy Comino i Blue Lagoon
 • Bezpłatny dostęp do naszego klubu plażowego
 • Wycieczki kulturalne do światowego dziedzictwa UNESCO – Mdina, Valetta

Polecamy obozy z poprzednich lat

Obóz w Ardingly College to naprawdę najlepszy obóz na który kiedykolwiek pojechałam. Mamy tu bardzo ciekawe lekcje z cudownymi nauczycielami. Zajęcia nigdy nie są nudne, a poziom dopasowany jest do umiejętności. Po zajęciach mamy różne activities – sportowe lub plastyczne do wyboru. Obóz ten to również niesamowita okazja na poprawę swojego angielskiego i poznania nowych osób innych narodowości, jak i z Polski – w świetnej, przyjaznej atmosferze. Byłam na tym obozie już 2 razy i bardzo chciałabym pojechać na ten obóz jeszcze raz. Polecam wszystkim dzieciom, które chcą przeżyć przygodę swojego życia, w innym państwie, ucząc się i spędzając miło czas z nowymi przyjaciółmi.

MartaArdingly College Summer Camp 2017 i 2016

Na obozie Ardingly bardzo mi się podoba. Jest tu mnóstwo miłych i zabawnych nauczycieli oraz uczniów. Zaprzyjaźniłam się na przykład z grupą Brazylijczyków. Wymieniliśmy się numerami i teraz możemy ze sobą pisać (oczywiście po angielsku). Na tym świetnym obozie bardzo podkształciłam swoje zdolności z j.angielskiego. Świetnie się bawię na tym obozie!!! Chciałabym przyjechać tu w przyszłym roku!

AgnieszkaArdingly Summer Camp 2017

Niesamowity obóz w cudownym miejscu – Ardingly College. Idealne miejsce na ćwiczenie angielskiego. Można poznać wielu znajomych z całego świata! Posługiwanie się językiem angielskim przez cały dzień! Warto przyjechać, żeby poćwiczyć język i poznać nowych przyjaciół!

AleksandraArdingly College Summer Camp 2017

Piszę do Was z Ardingly – miejsca do którego przyjechałem na swój pierwszy obóz. Bardzo się bałem, nadal się boję latać samolotem ale wspaniałe panie, które zastępowały mi przez ten cały czas rodzinę, wspierały mnie i za nikim nie tęskniłem. Obóz co mogę powiedzieć jest super i uważam, że każdy zasługuje na to, żeby przeżyć coś takiego.

IgorArdingly College Summer Camp 2017

W Burlington School najbardziej podobają mi się lekcje, posiłki i activities. Ogólnie mówiąc jest super. Polecam The Palms i Burlington School. Przyjechałem już dwa razy.

AntoniArdingly College Summer Camp 2017 i 2016

Na obozie w Ardingly jest naprawdę świetnie. Na tym obozie bardzo polepszyłam mówienie po angielsku. Poznałam dużo fantastycznych osób z innych krajów. Jest to najlepszy obóz na jakim byłam.

PolaArdingly College Summer Camp 2017