Lista prezentów to może być prawdziwa zmora. Prawdziwy problem stanowią prezenty dla partnerów, mężów, tatusiów, dla których trudno wymyślić bardziej praktyczny prezent niż krawat, skarpetki i perfumy… Jaki prezent może sprostać kryteriom praktyczności i oryginalności? Z kłopotu może wybawić nas voucher prezentowy.

Voucher prezentowy – trafiony prezent dla mężczyzny

„Lista prezentów świątecznych” – już na samą myśl o tym, może pojawić się gęsia skórka. Co roku ten sam problem – co dla kogo i za ile? Dla mamy, babci czy cioci, łatwiej kupić prezent, bo kobiety zazwyczaj same podsuwają pomysły, dość często opowiadają co chcą, co potrzebują i co mogłoby sprawić im radość. W przypadku dzieci jest jeszcze łatwiej, bo wystarczy im podsunąć pomysł napisania listu do Mikołaja i mamy problem z głowy. Nastolatka czy nastolatek też bez problemu określają swoje potrzeby, bo zazwyczaj mają ich wiele… A co z ojcem, mężem, partnerem? Skarpetki, krawat czy perfumy to już przeżytek. Szukamy czegoś bardziej oryginalnego, wyjątkowego, czym możemy ich zaskoczyć i sprostać kryterium praktyczności.

Praktyczne prezenty dla niego

W ostatnim raporcie firmy Deloitte o zakupach świątecznych Polaków, ponad 30% badanych deklaruje, że interesują ich praktyczne podarunki. Być może w przypadku mężczyzn ta potrzeba wynika z chęci zmiany wizerunku, w którym każdy mężczyzna to gadżeciarz i zadowoli go każdy „śmieszny” upominek. Jeśli weźmiemy pod lupę najczęściej wybierane praktyczne prezenty, to na liście pojawiają się krawaty, skarpetki, książki, płyty, gadżety elektroniczne. Niestety każda z tych propozycji jest na tyle oczywista, że nie zostaje zapamiętana jako ten jedyny, wyjątkowy prezent świąteczny.

Usługi a nie produkty pod choinką

Ze wspomnianego raportu dowiadujemy się również, że coraz częściej sięgamy po prezenty w formie usług i już nie tylko książki, perfumy, słodycze lądują zapakowane pod choinką. Kobiety chętnie korzystają z voucherów SPA, które zyskują coraz większą popularność. Pod choinką pojawiają się coraz częściej eleganckie koperty, w których kryją się cenne vouchery na określony zabieg do realizacji.

A gdyby tak zastosować podobne rozwiązanie dla mężczyzn? Panowie również odwiedzają salony kosmetyczne, a dla tych, którzy uważają zabiegi kosmetyczne za mało męskie, są inne propozycje usług.

Voucher prezentowy - trafiony prezent dla mężczyzny

Voucher prezentowy – trafiony prezent dla mężczyzny

Voucher prezentowy na kurs językowy

W szkole językowej The Palms można kupić dla bliskich różne rodzaje voucherów prezentowych. Może to być voucher na dowolną kwotę lub na konkretny rodzaj zajęć. Tą promocją objęte są wszystkie dostępne w szkole języki – angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, polski dla obcokrajowców, szwedzki a nawet malgaski.

– Vouchery prezentowe zyskują coraz większą popularność i klienci sami zasugerowali nam ten pomysł, aby dodać „kursy na prezent” do naszej oferty w szkole – mówi dyrektorka szkoły Katarzyna Zarosińska. – Do tej pory większość kursów wykupywały żony dla swoich mężów na prezent urodzinowy. Zdarzają się też upominki grupowe dla znajomych. W związku z tym postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę i zasugerować klientom okazję prezentów mikołajkowych, do której vouchery na kursy językowe świetnie się nadają – kontynuuje Katarzyna Zarosińska.

W ramach pakietowych zakupów można również wykupić zajęcia językowe połączone z dostępem do aplikacji mobilnej – Fiszkoteki The Palms. Aplikacja jest dostępna przez tyle miesięcy, ile lekcji zostanie wykupionych. To ciekawe połączenie, które może zmotywować obdarowaną osobę do kontynuacji nauki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą  voucherów, a dodatkowo w wyborze odpowiedniego rodzaju może pomóc Doradca Klienta szkoły The Palms.

Dla wszystkich, którzy szukają oryginalnego pomysłu lub potrzebują atrakcyjnego prezentu na ostatnią chwilę, proponujemy wstąpić do naszej placówki. W szkole można zakupić elegancko zapakowany voucher prezentowy The Palms, który z pewnością będzie oryginalnym i praktycznym prezentem mikołajkowym!

artykuł ukazał się na stronie www.haloursynow.pl w dniu 12/12/2015