Skuteczna nauka języka dla dzieci w The Palms to jest nasz priorytet. Teatralizacja jest jedną z metod, którą stosujemy, która zwiększa skuteczność nauki.

Już pisaliśmy na temat przedstawienia „Little Red Riding Hood”, które miało miejsce w naszej szkole (18.02.2012), w Instytucie Papieża Jana Pawła II (25.02.2012) i w restauracji „Nowa Kuźnia” (3.03.2012). Kto jednak nie miał okazji widzieć na żywo, teraz może obejrzeć film.

Przedstawienie „Little Red Riding Hood”

Po krótkim wstępie na temat naszej filozofii nauczania oraz skuteczności naszych metod, możesz obejrzeć całe przedstawienie od początku do końca. Przypominamy, że przedstawienie przygotowane zostało przez Słuchaczy kursu Double Fun (7-9 lat), pod okiem Katarzyny Zarosińskiej – współwłaścicielki szkoły The Palms i zebrało gromkie brawa wśród obecnej publiczności.

Opinie o przedstawieniu

Opinii jednej z mam można posłuchać w filmie, inne znajdują się również w zakładce naszego bloga pt.”opinie”. Polecamy uwadze, bo to prawdziwe historie naszych klientów.

“Jestem bardzo zadowolona z przedstawienia i dumna, że dzieci tak pięknie się przygotowały. Wypadło wspaniale! Niektóre z dzieci wstydziły się jeszcze na początku roku szkolnego mówić po angielsku na zajęciach, a przed przedstawieniem przychodziły z prośbą o większą rolę. Taka satysfakcja, że aż trudno to opisać! Dodatkowym efektem tej wspólnej pracy jest niesamowicie zgrana grupa, z którą pracuje się z przyjemnością. Przygotowanie przedstawienia wymagało od dzieci również dyscypliny, współpracy… Bardzo się zżyły i wierzę, że będą mieć wspaniałe wspomnienia z tym związane.” Katarzyna Zarosińska

Poniżej kilka zdjęć z ostatniego przedstawienia w restauracji „Nowa Kuźnia”. Nie trzeba wielu słów, aby opisać przyjaźń…

Przedstawienie dla dzieci po angielsku Przedstawienie dla dzieci po angielsku Przedstawienie dla dzieci po angielsku Przedstawienie dla dzieci po angielsku Przedstawienie dla dzieci po angielsku