Angielski z klockami w ferie

Półkolonie „English Games” czy kurs „Angielski z klockami” w ferie zimowe

W okresie ferii zimowych przygotowaliśmy kursy dla dzieci, które będą esencją naszej filozofii czyli „nauki języków z przyjemnością” – pełne gier językowych, multimedialnych zabaw oraz inspirujących materiałów edukacyjnych.

Do wyboru mamy przygotowane kursy w dwóch odsłonach. W zależności od potrzeb i ilości czasu, które chcemy zagospodarować dziecku, można wybrać całodniowy program półkolonii lub godzinne zajęcia odbywające się codziennie. 

Półkolonie „English Games”

Teatrzyki kukiełkowe pomagają w nauce języków obcych

Półkolonie English Games to frajda przy grach językowych!

Ten pięciodniowy turnus dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym ma na celu wywołanie w dzieciach silnego zaangażowania i motywacji do nauki języka w ciekawy i przyjemny sposób. Niezależnie od poziomu obecnej motywacji dziecka, chcemy podnieść ją na wyższy poziom i udowodnić, że z nauki języka można czerpać wielką radość a efekty nauki pojawią się bardzo szybko!

Zajęcia są podzielone na grupy wiekowe: grupa 1: przedszkolaki i zerówka, grupa 2: klasa 1-2, grupa 3: klasa 3-4;

Podczas półkolonii „English Games” zapewniamy dzieciom całodniową opiekę w godzinach od 8.00 do 17.30. W tym czasie zrealizujemy program zajęć językowych w zakresie 6 godzin dziennie podzielonych na 3 moduły – „English Games”, „Build up your English”, „Arts & Crafts”, a w pozostałych godzinach dzieci będą objęte opieką świetlicową.

Cena kursu wynosi 650 zł za tydzień i obejmuje również pełne wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek.

„Angielski z klockami” codziennie

Angielski z klockami

Angielski z klockami w ferie zimowe 2017

„Angielski z klockami” to tygodniowy kurs dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym, który pojawia się cyklicznie w okresie ferii zimowych i wakacji. Teraz nachodzi okazja, aby sprawdzić tą nietypową formułę zajęć z języka angielskiego i dać dzieciom możliwość wspólnej zabawy w obcym języku przy ulubionych klockach znanych firm. Więcej o kursie „Angielski z klockami” dowiesz się tutaj.

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych (przedszkolaki i zerówka, klasa 1-2, klasa 3-4) i mają miejsce codziennie po 60 minut co daje nam 5 h tygodniowo.

Kursy zaplanowaliśmy w następujących godzinach: przedszkolaki i zerówka o godz. 16.00, klasa 1-2 o godz. 17.00, klasa 3-4 o godz. 18.00;

Cena kursu wynosi 200 zł za tydzień. Warunkiem utworzenia kursu w danym tygodniu jest zebranie minimum 4 dzieci na wybrany kurs/ godzinę zajęć.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc już teraz! Liczba miejsc w kursach jest ograniczona!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz