metoda-using-multimedia

Naucz się malgaskiego z The Palms! Tylko u nas doświadczony nauczyciel i rodowity native speaker z Madagaskaru!

Szkoła pod palmami

• Nowoczesna szkoła zorientowana na efekty

The Palms to nowoczesna szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie!

• Stawiamy na systematyczność

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych doszliśmy do wniosku, że podstawą w nauce języków obcych jest systematyczność i kontynuacja nauki. Jest to dość trudne zadanie i nie wszystkim się udaje. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które pragną uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością. W szkole The Palms odniesiesz sukces!

• Co wyróżnia The Palms

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. Odzwierciedla to nazwa szkoły, wystrój wnętrza siedziby i przede wszystkim – dobrane metody i techniki nauczania: using realia, using multimedia i teatralizacja. Poczujesz się jak w eleganckim kurorcie wakacyjnym. Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie efektywna!

• Bogata oferta językowa. Uczymy nawet malgaskiego!

U nas skutecznie nauczysz się dowolnego języka – nawet malgaskiego! Wybierasz się na Madagaskar? Koniecznie do nas zajrzyj. Podzielimy się doświadczeniami i pomożemy zorganizować wyjazd.