Noc zapisów na kursy językowe 2013/2014 to już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na zajęcia językowe i rozpocząć naukę zgodnie z planem. Zajęcia w szkole The Palms ruszają już 23 września. Jeśli do tej pory nie miałeś czasu, przyjdź do nas w czwartek 19.09.2013 r. Szkoła będzie otwarta do 24.00!

Night time is really the best time to work. All the ideas are there to be yours because everyone else is asleep. Catherine O’Hara

Noc zapisów w szkole językowej The Palms

Noc zapisów na kursy językowe w szkole językowej The Palms

Podczas tego promocyjnego wieczoru czeka za ciebie prezent powitalny oraz grono doświadczonych lektorów – z j.angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Możesz spotkać się z Metodykiem The Palms, sprawdzić swój poziom oraz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat naszych kursów grupowych i indywidualnych.

Noc zapisów na kursy językowe. Zapraszamy!