Zapraszamy lektorów do współpracy

Rekrutacja nowych nauczycieli trwa u nas cały rok. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą, która zatrudnia coraz więcej nauczycieli do pracy w dwóch naszych placówkach – w Miasteczku Wilanów i na Kabatach w Warszawie. Podczas rekrutacji chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się jakie są Twoje doświadczenia oraz umiejętności metodyczne. Szukamy osób, które zdecydowały się świadomie na zawód lektora i wykonują go z pasją.

Etapy rekrutacji w The Palms

• Etap 1

Analizujemy nadesłane zgłoszenia i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

• Etap 2

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną z dyrektorem szkoły lub metodykiem The Palms, podczas której:

• Zaprezentujesz swoją kandydaturę w języku obcym,
    • Wykonasz metodyczne zadanie polegające na wypełnieniu autorskiego planu lekcji,
    • Rozwiążesz test językowy,
    • Porozmawiasz o warunkach współpracy i swoich preferencjach dotyczących grafiku oraz rodzaju prowadzonych kursów;
  • Etap 3

Podpisujemy umowę o współpracy.

• Etap 4

Zapewniamy krótkie i treściwe wdrożenie do pracy w The Palms składające się z:

• Szkolenia administracyjnego z obsługi platformy Langlion oraz omówienia regulaminu pracy lektora,
    • Hospitacji koleżeńskiej w dogodnym dla obu stron terminie,
    • Rozmowy pohospitacyjnej z Dyrektorem Szkoły;

Oferta pracy w The Palms

Zapraszamy do współpracy lektorów języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, którzy podejmą wyzwanie wysokiej jakości nauczania w naszych dwóch oddziałach – Miasteczko Wilanów (ul. Sarmacka 22) i Ursynów-Kabaty (al. KEN 19).

Jeśli prowadzisz kreatywne zajęcia językowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi i potrafisz podtrzymać ich motywację do nauki języka obcego, to zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Oferujemy:

• stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę pomiędzy firmami,
  • gwarancję godzin w umowie, atrakcyjne pakiety zajęć w blokach z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności lektora,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie miesięczne,
  • bogate wyposażenie szkoły w materiały ułatwiające przygotowanie się do zajęć (biblioteka podręczników, gier językowych, materiałów multimedialnych),
  • zaplecze socjalne do dyspozycji nauczycieli (kawa, herbata, woda)
  • bonusy świąteczne i prezenty okolicznościowe
  • spotkania integracyjne w młodym, kreatywnym zespole
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Oczekujemy:

• pasji do nauczania,
  • doskonałej znajomości języka obcego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym,
  • kreatywności w stosowaniu nieszablonowych metod,
  • otwartości i optymistycznego usposobienia,
  • rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy,
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B. i własny komputer typu laptop;

Zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: k.zarosinska@thepalms.edu.pl