Konkurs wiosenny Fiszkoteka The Palms

Fiszkoteka to aplikacja online/ mobile do szybkiej nauki słówek. Kiedy na dworze robi się cieplej, chcemy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu a nauka często idzie w kąt. Tu z pomocą idzie Fiszkoteka The Palms. Słówek można się uczyć na komórce, stojąc w korku, w kolejce, w restauracji i na ławce w parku!

Zapraszamy wszystkich klientów The Palms do udziału w konkursie. Liczy się suma słówek, których uczymy się w okresie promocji.

Konkurs trwa od 22 marca do 20 kwietnia 2018 r. Fiszkoteka rejestruje wyniki dzienne, które widzą lektorzy prowadzący kursy, tak więc ich motywujące wsparcie będzie towarzyszyć Wam przez cały czas trwania akcji.

Aby wziąć w nim udział, potrzebne jest:

  • posiadanie dostępu do Fiszkoteki – jeśli nie posiadasz dostępu, zgłosić się do sekretariatu szkoły,
  • zgłoszenie chęci wzięcia udziału w promocji poprzez dodanie krótkiego komentarza do posta na Facebooku (np. „biorę udział”, „ja się piszę” itp.). Mamy dwa profile na Facebooku: The Palms Ursynów i The Palms Wilanów. W obu miejscach jest opublikowany i przypięty na samej górze post dotyczący konkursu Fiszkoteki. Jeśli nie posiadasz profilu na FB, możesz również dopisać komentarz na Google+ lub przy wizytówce szkoły na mapie Google.
  • aktywna nauka słówek w Fiszkotece każdego dnia

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu poniżej.

Poznaj lepiej Fiszkotekę The Palms i łatwy sposób nauki słówek!