Konkurs fotograficzny Wakacje z lemurem Akiki

Lemur Akiki – bohater programu autorskiego dla dzieci w szkole The Palms od jakiegoś czasu bardzo dużo podróżuje. Relacje z jego wyjazdów w różne miejsca na świecie można śledzić w serii artykułów „Świat na językach” w magazynie Teraz Wilanów oraz na jego profilu facebookowym @lemurakiki. Ostatnio widziano go w Wenecji, był w Chinach, wcześniej odwiedził Hobbita w Australii, był w Londynie, był w Berlinie i oczywiście w sentymentalnej podróży do rodzinnego domu na Madagaskarze.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które posiadają maskotkę lemura Akiki do wzięcia udziału w konkursie. Jeśli nie posiadacie jeszcze swojej maskotki, można ją zakupić w szkole językowej The Palms przy ul. Sarmackiej 22. Maskotki są ręcznie robione i wykonywane na zamówienie, ale jak się pośpieszycie, to zdążycie odebrać lemura przed wakacjami!

Czekamy na Wasze zdjęcia przez całe wakacje od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r.

Weź udział w konkursie i wygraj voucher na kurs językowy, mini-gry, sesję zdjęciową z Baby Foto i artykuł ze swoim zdjęciem w magazynie Teraz Wilanów !

konkurs fotograficzny wakacje z lemurem Akiki