Skuteczna metoda nauczania języków

Nauka języków z przyjemnością

Poznaj Five Stars Method – ta metoda gwarantuje jakość każdej lekcji i wyjątkowe efekty nauki języków. Skorzystaj z lekcji próbnych i przekonaj się o najwyższej jakości nauczania w szkole The Palms!
teatrzyki po angielsku

Akiki's Theatre Show 2018 - relacja z wydarzenia

Teatrzyki po angielsku to część programu autorskiego szkoły językowej The Palms, który jest realizowany dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Obejrzyj video relację z Akiki's Theatre Show 2018!
Festiwal teatralny

Festiwal Teatralny z lemurem Akiki - trwają przygotowania

Trwają przygotowania do kolejnego Festiwalu Teatralnego Akiki's Theatre Show! Tu można zapoznać się z harmonogramem Festiwalu, który odbędzie się 9 czerwca br.
Kreatywna szkoła językowa to pole do popisu dla najlepszych lektorów

Angielski to jest postanowienie noworoczne!

Angielski to jest postanowienie noworoczne, które w tym roku możesz zrealizować do końca. Sprawdź co proponujemy i jak osiągnąć swój cel. Skuteczna realizacja postanowień językowych tylko w The Palms na Kabatach i w Wilanowie!
kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego

Kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego

Kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego, sprawdź szkołę w której panuje pozytywna motywacja i filozofia nauki języków z przyjemnością! Szkoła The Palms polecana przez rodziców!