jak_zwiekszyc_efektywnosc_nauki_jezyka

Jak zwiększyć efektywność nauki języka? Poznaj rytuały The Palms

Jak zwiększyć efektywność nauki języka? W szkole językowej The Palms stosujemy rytuały, które zgodnie z badaniami Harvard University podnoszą wyniki w nauce i zwiększają efektywność wykonywanych zadań. Sprawdź jak to robimy!
jak szybko nauczyć się angielskiego

Jak szybko nauczyć się angielskiego według The Palms

Jak szybko nauczyć się angielskiego? Poznaj kilka praktycznych metod stosowanych w naszej szkole
skuteczna nauka angielskiego kurs językowy kabaty

Skuteczna nauka angielskiego wiosną

Skuteczna nauka angielskiego to specjalność szkoły językowej The Palms, w której filozofia nauki z przyjemnością nadaje ton wszystkim metodom i technikom nauczania. Zapraszamy!

Świąteczne karaoke z Mikołajem

Świąteczne karaoke z Mikołajem to będzie prawdziwa lista przebojów! Zapraszamy uczniów szkoły The Palms i tancerzy Loocas Dance Center.
Angielski z klockami w ferie

Półkolonie "English Games" czy kurs "Angielski z klockami" w ferie zimowe

Półkolonie "English Games" czy kurs "Angielski z klockami" codziennie - oto jest pytanie. Wybierz najlepszy kurs dla swojego dziecka. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na kursach w ferie zimowe 2017. Zapisy już trwają!