kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego

Kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego

Kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego, sprawdź szkołę w której panuje pozytywna motywacja i filozofia nauki języków z przyjemnością! Szkoła The Palms polecana przez rodziców!
czas_na_zmiany_na_kabatach

Czas na zmiany na Kabatach

/
Czas na zmiany na Kabatach! Prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa The Palms już działa na Kabatach. Sprawdź kursy dla dzieci i nie tylko!
jak_zwiekszyc_efektywnosc_nauki_jezyka

Jak zwiększyć efektywność nauki języka? Poznaj rytuały The Palms

Jak zwiększyć efektywność nauki języka? W szkole językowej The Palms stosujemy rytuały, które zgodnie z badaniami Harvard University podnoszą wyniki w nauce i zwiększają efektywność wykonywanych zadań. Sprawdź jak to robimy!
jak szybko nauczyć się angielskiego

Jak szybko nauczyć się angielskiego według The Palms

Jak szybko nauczyć się angielskiego? Poznaj kilka praktycznych metod stosowanych w naszej szkole
skuteczna nauka angielskiego kurs językowy kabaty

Skuteczna nauka angielskiego wiosną

Skuteczna nauka angielskiego to specjalność szkoły językowej The Palms, w której filozofia nauki z przyjemnością nadaje ton wszystkim metodom i technikom nauczania. Zapraszamy!