Festiwal teatralny

Festiwal Teatralny z lemurem Akiki - trwają przygotowania

Trwają przygotowania do kolejnego Festiwalu Teatralnego Akiki's Theatre Show! Tu można zapoznać się z harmonogramem Festiwalu, który odbędzie się 9 czerwca br.
Kreatywna szkoła językowa to pole do popisu dla najlepszych lektorów

Angielski to jest postanowienie noworoczne!

Angielski to jest postanowienie noworoczne, które w tym roku możesz zrealizować do końca. Sprawdź co proponujemy i jak osiągnąć swój cel. Skuteczna realizacja postanowień językowych tylko w The Palms na Kabatach i w Wilanowie!
kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego

Kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego

Kiedy dziecko nie chce uczyć się angielskiego, sprawdź szkołę w której panuje pozytywna motywacja i filozofia nauki języków z przyjemnością! Szkoła The Palms polecana przez rodziców!
czas_na_zmiany_na_kabatach

Czas na zmiany na Kabatach

/
Czas na zmiany na Kabatach! Prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa The Palms już działa na Kabatach. Sprawdź kursy dla dzieci i nie tylko!
jak_zwiekszyc_efektywnosc_nauki_jezyka

Jak zwiększyć efektywność nauki języka? Poznaj rytuały The Palms

Jak zwiększyć efektywność nauki języka? W szkole językowej The Palms stosujemy rytuały, które zgodnie z badaniami Harvard University podnoszą wyniki w nauce i zwiększają efektywność wykonywanych zadań. Sprawdź jak to robimy!